• Clubgebouw (1) Clubgebouw (2) Clubgebouw (3)
  • Clubgebouw (4) Clubgebouw (5) Clubgebouw (6)
Nieuws: Logo Nationale Inventaris Immaterieel Erfgoed Nederland
Nieuwe links toegevoegd van nieuwe websites

 

 

 

nkf-maats mee afvalbolling voor klassement

 

. Gratis per bolling  75 EUR, gratis klassement  300 EUR. Inleg 5 EUR per ploeg, verliezersronde opnieuw inschrijven

 

 

 

 

14 oktober 2016, Aardenburg,

25 november, oostburg,

6 januari, IJzendijke

Aanvang telkens om 19.00 uur.

 

Agenda klassement nkf puntenbolling

28 januari 2016 Aardenburg,

25 februari 2016, sas van Gent,

25 maart, IJZENDIJKE,

22 april, Oostburg,

27 mei, afkamping IJZENDIJKE

 

 

    Ned Clubkampioenschap 2016 club    
                         
  1 Pascal v d Bunder – Johan Overdam – Edwin de Kort raak tegen staak
  2 Mario Wieme – Aureel de Baets – Mario Vreeze de ware vrienden
  3 Paul Haers – Roger Hugaert – Ramond v Waes molenzicht
  4 Andre Rogge – Johan de Wispelaere – Yve de Baets de ware vrienden
  5 Theo Verstraete – Rudi Francke – Jelle de Jong ons genoegen
  6 Janet Doens – Freddy Doens – Dirk Spillebeen raak tegen staak
  7 Piet Pielaet – Willy v d Bossche – Herman de Buscher molenzicht
  8 William Gijsel – Ramond Goethals – Peter Blondeel ware vrienden
  9 Johan Blondeel – Edy Minnaert – Andre Marcle ware vrienden
  10 Peter Scherbeijn – Werner de Vrieze – Appie Blaauw raak tegen staak
  11 Sjaak Ekkebus – Berry v Berkum – Patrick Henion molenzicht
  12 Achiel de Sutter – Fabian Blaakman – Danny de Munck molenzicht
  13 Margiet Ghijs – Willem Scheele – Tony v Pamelen raak tegen staak
  14 Annie de Mits – Christiaan v Moer – Godelieve v d Bossche molenzicht
  15 Rudi v Lent – Medard Verheije – Alfons Baltiauw molenzicht
  16 Heidi Fenijn – Els de Poorter – Piet de Poorter molenzicht
  17 Leo koster – Andy de Schipper – Veronique Provost molenzicht
  18 Arsene Grimoprez – Ronny de Wulf – Patrick de Meester molenzicht
  19    
  20    
         
  1ste ronde   2de ronde   3de ronde 4de ronde      
  Loting                      
  14 8   10 5   16 12 5 – 4      
  3 10   6 8   4 6 12      
  6 2   11 12              
  15 4   9 4   5          
  7 16             finale      
  12 17   16         12 – 4      
  1 5                    
  13 11                    
  18 9                    
                         
1ste prijs Andre Rogge – Johan de Wispelaere – Yve de Baets de ware vrienden  
2de prijs Achiel de Sutter – Fabian Blaakman – Danny de Munck molenzicht  
3de prijs Theo Verstraete – Rudi Francke – Jelle de Jong ons genoegen