KLASSEMENT ijzendijke oostburg aardenburg sas v gent  
NKF Afvalbollingen 20-okt 5-nov 17-nov 14-jan punten
Andre Rogge 2 5 7   14
Yves de Baets 2 5 7   14
Danny de Muynck 6 2 4   12
Jelle de Jong 6 2 4   12
Aureel de Baets 5 4 2   11
Eddy Minnaert 5 4 2   11
Serge Bultiauw 2 6 2   10
Peter Blondeel 4   6   10
Rudi van Lent 1 6 2   9
Pascal v d Bunder 3 2 3   8
Johan Overdam 3 2 3   8
Judith van Vooren 3 2 3   8
Jerry van Vooren 3 2 3   8
Fabian Blaakman 2 3 3   8
Els de Poorter 2 3 3   8
Piet de Poorter 2 2 3   7
Heidi Fenijn 2 2 3   7
Nadia van Steenkiste 2 1 4   7
Mario Wieme 2 1 4   7
Achiel de Sutter 3 3     6
George Deboevere 3 3     6
Andy de Schipper 4   2   6
Yorben van Vooren 4   2   6
Johan Blondeel     6   6
Danny de Bruyne 2 2 1   5
Anouk Burm 2 2 1   5
Appie Blaauw 1 3 1   5
Willem Scheele 1 3 1   5
Marc Welvaart     5   5
Robert Diericks     5   5
Mario Vreeze 4       4
Gerda Debaere 1 1 2   4
Ronny Debaere 1 1 2   4
Margriet Ghijs 1 1 1   3
Peter Scherbeijn 1 1 1   3
Alfons Bultiauw 2       2
Sjaak Ekkebus 2       2
Patrick Hennion 2       2
Frederick v Hoeke     2   2
Kieran v Landschoot     2   2
Rudi v d Walle     2   2
Joris de Rijcke     2   2
Brigitte v d Heuvel     2   2
Laurens Millecam     2   2
Franky Savat     2   2
Godfried Gijsel     2   2
Mieke Millecam     2   2
Robert de Sloover     2   2
Patrick Bauwens 1       1
Werner de Vrieze   1     1
Christiane Verheggen   1     1
Fred Savat     1   1
Joseph v d Heuvel     1   1
Sjaak Rieteco     1   1
Freddy v Ecke     1   1

 

  Bolling NKF MM2 MET 2 BOLLEN 5 november 2017 oostburg        
    betaald punten klassement               totaal
1 Serge Baltiauw en Rudi van Lent x 1 1   1 1 1 1 6
2 Andre Rogge en Yves de Baets x 1 1   1 1 1   5
3 Aureel de Baets en Eddy Minnaert x 1 1   1 1     4
4 Achiel de Sutter en George Deboevere x 1   1 1       3
5 Appie Blaauw en Willem Scheele x 1 1   1       3
6 Fabian Blaakman en Els de Poorter x 1   1 1       3
7 Pascal van den Bunder – Johan Overdam x 1   1         2
8 Danny de Bruyne en Anouk Burm x 1 1           2
9 Jerry en Judith van Vooren x 1 1           2
10 Piet de Poorter en Heidi Fenijn x 1 1           2
11 Danny de Muynck en Jelle de Jong x 1 1           2
12 Gerda Debaere – Ronny Debaere x 1             1
13 Margriet Ghijs – Peter Scherbeijn x 1             1
14 Nadia van Steenkiste – Mario Wieme x 1             1
15 Werner de Vrieze – Christiane Verheggen x 1             1

 

 

 

 

 

  Bolling NKF MM2 MET 2 BOLLEN 20 oktober 2017 ijzendijke        
  uitslag   punten klassement totaal  
1 Danny de Muynck en Jelle de Jong   1   1 1 1 1 1 6
2 Aureel de Baets en Eddy Minnaert   1 1   1 1 1   5
3 Andy de Schipper en Yorben van Vooren   1 1   1 1     4
  Mario Vreeze en Peter Blondeel   1 1   1 1     4
4 Pascal v d Bunder – Johan Overdam   1   1 1       3
  Jerry en Judith van Vooren   1 1   1       3
  Achiel de Sutter en George Deboevere   1   1 1       3
5 Nadia van Steenkiste – Mario Wieme   1 1           2
  Danny de Bruyne en Anouk Burm   1 1           2
  Alfons Bultiauw en Serge Bultiauw   1 1           2
  Andre Rogge en Yves de Baets   1   1         2
  Sjaak Ekkebus en Patrick Hennion   1 1           2
  Piet de Poorter en Heidi Fenijn   1   1         2
  Fabian Blaakman en Els de Poorter   1 1           2
6 Margriet Ghijs en Peet Scherbeijn   1             1
  Patrick Bauwens en Rudi van Lent   1             1
  Appie Blaauw en Willem Scheele   1             1
  Gerda Debaere en Ronny Debaere   1             1

 

 

  Bolling NKF MM2 MET 2 BOLLEN 17 november 2017 aardenburg          
      punten klassement totaal
1 Andre Rogge en Yves de Baets   1 1   1 1 1 1 1 7
2 Johan Blondeel en Peter Blondeel   1 1   1 1 1 1   6
3 Marc Welvaart en Robert Diericks   1 1   1 1 1     5
4 Nadia van Steenkiste – Mario Wieme   1   1 1 1       4
  Danny de Muynck en Jelle de Jong   1 1   1 1       4
5 Pascal van den Bunder – Johan Overdam   1 1   1         3
  Jerry en Judith van Vooren   1   1 1         3
  Fabian Blaakman en Els de Poorter   1 1   1         3
  Piet de Poorter en Heidi Fenijn   1   1 1         3
6 Aureel de Baets en Eddy Minnaert   1 1             2
  Federick v Hoeke en Kieran v Landschoot   1 1             2
  Rudi v d Walle en Joris de Rijcke   1 1             2
  Brigitte v d Heuvel en Laurens Millecam   1 1             2
  Frankie Savat en Godfried Gijsel   1 1             2
  Serge Baltiauw en Rudi van Lent   1   1           2
  Gerda Debaere – Ronny Debaere   1   1           2
  Mieke Millecam en Robert de Sloover   1   1           2
  Andy de Schipper en Yorben van Vooren   1 1             2
7 Fred Savat en Joseph v d Heuvel   1               1
  Appie Blaauw en Willem Scheele   1               1
  Sjaak Rieteco en Freddy v Ecke   1               1
  Margriet Ghijs – Peter Scherbeijn   1               1
  Danny de Bruyne en Anouk Burm   1               1